छबिले शिल्पालाई साथीसंग फिल्म हेर्न जान्छु भन्दा कानको जाली फुट्ने गरि कुटेको खुलासा

काठमाडौं । चलचित्र निर्माता छबीराज ओझाले उनकी श्रीमती शिल्पा पोखरेललाई हातपात गरेको कुरा शिल्पाले प्रहरीमा उजुरी गरेपछी समाचार देशभर भाइरल भएको थियो । छबी ओझाले शिल्पालाई अब उप्रान्त कुनैपनि किसिमको गालिगलौच र हातपात नगर्ने भनेर सम्झौता पत्रमा हस्ताक्षर गरेपछी दुवैको सहमति भएको छ । अभिनेत्री शिल्पा पोखरेलले आफूलाई पति तथा श्रीमान् छविराज ओझाले हातपात गरेको भन्दै २२ असारमा महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंमा ओझाविरुद्ध उजुरी दिएकी थिइन् ।

प्रहरीको रहोवरमा भएको छलफलमा पत्नी शिल्पासँग विगतमा भएको झगडाको बारेमा छविराजले माफी मागेर अबका दिनमा कुनै झैझगडा तथा हातपात नगर्ने भनेर मिलापत्र गरेपछि पछि उनीहरूको विवाद टुंगिएको बुझिएको छ ।

अभिनेत्री शिल्पाले आफूमाथि घरेलु हिंसा भएको दाबी गर्दै भनिन्, ‘गत असार ८ गते दुई जना साथीसँग म फिल्म हेर्न जान्छु भन्दा छविराज ओझाले मेरो गाल र कानमा हिर्काउँदा कानको जाली फुट्यो र गाला सुन्नियो । उहाँले मलाई मार्ने उद्देश्यले घाँटी थिचेपछि म फुत्किएर ज्यान बचाएर घरबाट भागेकी हुँ ।’

राजधानीमा खबर छ ।

Advertisements

Leave a Reply