नेपाली पाठशालाद्वारा तीज कार्यक्रमको आयोजना

२५ अगष्ट २०१९, एडिलेड- साउथ अष्ट्रेलियाको एडिलेडमा नेपाली पाठशालाले तीज कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ । एडिलेडको उत्तरी भागमा रहेका नेपाली विद्यार्थीहरुलाई नेपाली भाषा, संस्कृति, कला, साहित्य लगायतका नेपाल सम्बन्धित कुराहरु सिकाउदै आएको पाठशालाले शनिवार तिज कार्यक्रमको आयोजना गरेको हो । कार्यक्रममा विभिन्य तिजका नृत्यहरु प्रस्तुत गरिएको थियो । क्लेम्जिग कम्युनिटि हलमा भएको कार्यक्रममा ठुलो संख्यामा उपस्थित भएका नेपाली नारीहरु स्टेजको नृत्यसँगै ताल मिलाइरहेका थिए । कार्यक्रममा ‘तिजको दर’ को समेत व्यवस्था गरिएको थियो ।  कार्यक्रमको संचालन लक्ष्मी निरौला र अनिता  लम्सालले गरेका थिए ।  कार्यक्रममा पाठशालाका विद्यार्थीहरुले नृत्य प्रस्तुत गरेका थिए ।

For all kinds of visa solution, tax, immigration contact: Mates International Adelaide, SA

click here to go to Mate's Facebook page

एडिलेडमा बढ्दै गरेका दोस्रो पुस्तालाई नेपाली भाषा, संस्कृति, कला, साहित्य लगायतका नेपालसम्बन्धित कुराहरु सिकाउने नेपाली पाठशालाले सन २००८ देखी तीज कार्यक्रमको आयोजना गर्दै आइरहेको नेपाली पाठशालाका अध्यक्ष कपिल पाण्डेले बताए । साथै कार्यक्रममा उपस्थिति जनाइ तथा स्वयंसेवकका रुपमा सहयोग गर्ने सबैलाई उनले धन्यवाद समेत दिए । 

 

Advertisements

Leave a Reply